| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot sa joc DayZ fara sa il cumpar... De unde pot sa il downloadez, cum se instaleaza...

2 răspunsuri:
| XxL0gikxX a răspuns:

Nu nu poti, e obligatoriu sa ai Arma II care costa....destul de putin a fost 3 euro pe steam la oferta nu stiu daca mai e...
Dupa cum probabil stii, DayZ e un mod care e gratis, dar acum cu noile moduri DayZ Standalone si astea, DayZ simplu e plictisitoru si nu mai e populat ca odinioara.
Mai bine strange 10 euro si ia DayZ standalone cu early acces( iti da tot ce trebuie sa joci jocul instant) ca daca iei varianta grea (sa cumperi arma 2 si sa instalezi modul) te poti incurca....si constati ca ai platit degeaba.
Sper ca te-am ajutat.