| bogdan2091 a întrebat:

Sal TPU. Vreau si eu sa stiu care dintre jocurile: max payne 1 si max payne 2 va place mai mult si de cewinking. Va rog sa nu bagati vrajeli ca de ex: e grafica tare si l-am terminat, spuneti ceva din cel care v-a placut mai multwinking. PS: intreb asta deoarece le am pe amandoua si vreau sa-l sterg pe unubig grin

Răspuns Câştigător
| decesuntaici a răspuns:

Mie mi-a placut MP2 pentru care ragdoll-uri in spre deosebire de MP1.
PS:Si pe mine ma cheama Bogdanwinking

10 răspunsuri:
| ricardo121 a răspuns:

Salut mie imi place max payne 2 pentru ca este un pic mai greu ca max payn 1 ca la max payne 1 treci foarte usot nivelele am ajuns la partea a II-a si nu stiu cum sa il trec big grin

| decesuntaici a răspuns (pentru ricardo121):

La max payne 2 partea a II-a?
Te pot ajuta ca am facut tot jocul la toate dificultatile.
Care capitol esti?

| bogdan2091 explică (pentru decesuntaici):

Eu le-am terminat pe amandoua si pentru mine sunt usoare...dar acum astept sa imi iau max payne 3!thumbs up

| decesuntaici a răspuns (pentru bogdan2091):

Auzi,vad ca avatarul tau este cu madness combat.
Ai jucat Madnesstongueroject Nexus pe newgrounds.com?
Este foarte tare jocul.
Cel.Mai.Bun.Joc.Cu.Madness.Combat.Ever.

| bogdan2091 explică (pentru decesuntaici):

Eu sunt cel mai mare fan madness si da am jucat toate jocurile madness plus toate filumleteletongue

| decesuntaici a răspuns (pentru bogdan2091):

Vroiai sa spui "Noi suntem cei mai mari fani madness"
Ca si mie imi place foarte mult.La fel ca tine big grin

| bogdan2091 explică (pentru decesuntaici):

Scuze ca te contrazic dar eu sunt un fan mai mare decat tine! Eu am si poster cu madness combat in camera si benzi desenate si imagine de destkop si de profil peste tot etc...nu ma poti intrecetongue

| decesuntaici a răspuns (pentru bogdan2091):

Ei,ma rog.
Macar am gasit pe cineva din Romania care sa-i placa si lui Madness Combat.

| bogdan2091 explică (pentru decesuntaici):

Hei, da-mi si mie idul tau sa vorbim ceva despre madnesshappypuppy dog eyes

| decesuntaici a răspuns (pentru bogdan2091):

Bogdy99_hill400