| anonim_4396 a întrebat:

Sal tuturor.Am o problema,si as dori sa ma ajutati daca puteti,de curand am instalat win,xp si nu-mi mai recunoaste placa de retea,am incercat cateva drivere pentru ea, dar fara folos, pe placa de retea scrie asa,, Intel 82557.82558.82559.etherexpress pro. 100b adapter" daca ma puteti ajuta va sunt recunoscator! sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu ai gasit driver-ul potrivit de aceia nu merge, mai cauta... Bafta!

1 răspuns:
| Claparu_Emy_1995 a răspuns:

Salut,scoate-i bateria de la bios vreo 30-40 minute si bagati-o la loc, si dati din nou un format.