| anonim_4396 a întrebat:

Sal.

Va rog ajutati-ma, dau FUNDA+VOT

uitati-va aici http://dream-zone.crazy4us.com/t1520-buginel-experienta- 480h-oficiale-private eu vreau sa fac inelu meu de exp in 480ore deci am toate alea pumnale inel 1ora piatra monstrilor... cum le fac prima data am adaugat piatra monstrilor pe pumnal apoi n-am dat nici nu nici da apoi ce fac ca sa se mute pe inel sa se faca 480 ore va rog ajutati-ma...

1 răspuns:
| Danutu a răspuns:

Ma trebuie sa ai inelu consumat la 2 minute daca nu se da jos baga-l in dep apoi pui piatra pe pumnale (+4 sau+5) si nu dai nici DA nici NU

apoi schimbi locu inelului de exp cu pumnalele si gata