| liviu_3116 a întrebat:

Sal va rog de unde pot sa descarc mortal kombat gold? Pentru calculator nu pentru pentru play station a aparut pentru calculator?

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

In primul rand mortal kombat gold nu este pentru playstation si este pentru o alta platforma numita sega dreamcast care este ultima editie de console sega. Se poate juca pe pc cu ajutorul a 2 emulatoare (Chankast si nulldc). Pentru pc este varianta Mortal Kombat 4 Enhanced si Mortal Kombat Gold PC (varianta actualizata de mine). Daca o vrei email bbjhhrugs@yahoo.ro