| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Am niste probleme cu windows`ul sad acum 3-4 zile totul era perfect, totul mergea fara probleme, acum nu mai merg nici jocurile, cand dau la system properties nu-mi apare nimic!
Acum vreo 3 zile m-am apucat eu sa fac update la drivere si cred ca am niste drivere corupte sau poate altceva! Mess`ul apare si se inchide pur si simplu! Am scanat sistemul cu bit defender total security 2013 si am sters cate ceva, am scanat si cu tune up utilites 2013 si tot la fel mi-a reparat si mi-a sters ce trebuia, dar tot la fel face! Pana acum nu aveam erori la jocuri, la programe! Am cautat system restore si mi-a dat 2 puncte de restore sad alea sunt de azi voiam de vreo saptamana dar nu am gasit! Nu am CD sa reinstalez windows`ul, stiti voi ceva care sa-mi repare windows`ul sau cum sa rezolv problemele astea?
Plz ajutati-ma!
P.S am windows 7 home premium 64

2 răspunsuri:
| DustyFlash a răspuns:

Daca acum trei zile avei calculatorul mai bine apasa CTRL ALT DEL mai intai ctrl si alt apoi del si daca dai de unul asa Svchost (NU svchost cu S mic) trebuie sa fie un haker in calc iti sugerez sa folosesti ESET NOD32 ANTIVIRUS

| N0xEterniS a răspuns (pentru DustyFlash):

Nop... am svchost mai multe, dar toate cu ``s`` mic.