| Prieten a întrebat:

Sall all.Am o intrebare pentru cei care joaca cs.Intru pe orice server si se incarca fara probleme. Dupaia imi zice sa dau ok si nu ma lasa sa dau nici prin click nici prin Enter l-am instalat dar tot nu merge ce sa fac dau funda.

Răspuns Câştigător
| darksides a răspuns:

Da,problema am intampinat-o si eu.astepti 1-2 minute si se rezolva,daca nu se rezolva iesi si reintri in counter, daca nici asa nu se rezolva reinstalezi counteru, daca nici asa, iei alt cs, daca nici asa dai restart fie la pc fie la internet...tre sa mearga. Bafta!