| Ponce a întrebat:

Sall all as dori si eu daca se poate sa imi spuneti sh mie dc cand dau pe un sv de cs 1.6 sa-l creez sh cand vreau eu sa intru pe el nu merge uitati cum imi apare
Connecting to 10.18.18.102:27013...
Connection accepted by 10.18.18.102:27013
Kicked :You can't enter on server. Only players from Romania are allow
sh uitati de unde am downloadat sv de cs gata facut :http://cs.wazup.ro/......ows-99.htm sper sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Pai din cauza antivirusului dezactiveazal cand incerci sa intri

| Ponce explică:

Bine mersi o sa incerkwinking

| Ponce explică:

Cine poate sa ma ajute sa ma contacteze la id de mess:bossdamani@rocketmail.com daca ii dati add se scrie cu tot cu @rocketmail.com