| cristi13_1825 a întrebat:

Sall all care ma puteti ajuta. de vreo luna nu imi merge cs-ul imi apare ecranul negru si zice ceva de grafica dar eu am calc ff bun placa 1 gb video dar nu stiu ce sa fac am win 7 pls ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Poate probabil pc-ul tau este infectat cu cativa virusi incearca sa dai o scanare cu un antivirus (Avira, nod 32) si daca da in cele mai rele cazuri baga softu(windowsu-l) din nou! bftwinking

| MrHipHoper a răspuns:

Pai da-i grafica mai mare ca poate e mica si nu suporta calculatorul daca e asa bun

| CrOnOs a răspuns:

Http://www.gamefront.com/......-v1.1.exe/ Downloadeaza cs asta poate are ceva ala daca nu merge mai ma gandesc!

| cristi13_1825 explică:

Dau funda

| cristi13_1825 explică:

Nu merge CS 1.6 extreme 1.1 imi apare negru si nu pot da grafica mai mare ca imi apare negru dar eu aud cand pun clikul pe alea new game findserver
si nu am virusi am avast full

| Y2k a răspuns (pentru cristi13_1825):

E din cauza la windows 7 atunci. Incearca sa dai click dreapta pe icon-ul jocului counter da-i la compatibility si bifeaza xp-sp3! BAfta