| crew1shadow a întrebat:

Sall all de curand m-am decis sa achizitionez un psp, dar nu ma pot decide ce model psp go sau psp 3004? Voi ce ati alege si de ce? Mentionez ca preturile sunt:psp go -850 ron, psp 3004 -680 ron. Funda pentru cel mai detaliat si sincer raspuns!

Răspuns Câştigător
| AleXandrul23 a răspuns:

Sincer sa fiu. Iati psp 3004. Sunt mult mai bune, si eu am psp 2000 si unu 3004 si au modelul mai marfa + ca psp go este si pe sina si se strica usor. Daca vrei sa stai sa suni la reparatii psp ia-ti psp golaughing asa ca ai grija orice iei ori 3004 sau go ia-ti vers. modabila! Deci am funda?:X