| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! De unde pot lua Hack de bani (money ) la assassin's creed brotherhood? FUNDA P. S am gasit vreo doua dar nu merg... Daca nu stiti dar gasiti hack-ul incercatzi sa il bagati pe desktop. Daca merge dati-mi si mie site-ul... sau datzil pe mess

2 răspunsuri:
| xXCoSminXx a răspuns:

Incearca Cheat Engine. Acum nu stiu daca merge. cauti pe net cum se foloseste si gata

| xXCoSminXx a răspuns:

Incearca cheat engine acum sper sa mearga. il gasesti nu ie cu survery