| ExxTazY a întrebat:

Sall all, spuneti-mi si mie cum pot fi mai bun pe metin2...ce bns trebuie pe iteme (set mobi) (set pvp) La cel mai bun raspuns dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Fracture47 a răspuns:

Set PvP trebuie sa ai Critica, Patrunzatoare, Semi-om si acum depinde daca vrei sa-ti faci set-uri pentru o rasa anume. 2 maini si sabie pentru war, sageti si pumnal pentru ninja, clopot si evantai pentru saman si sabie si magie pentru sura. Magie o sa iti intre pe coif si pe Bratara lacrima cer. Daca vrei sa iti explic mai detaliat add stoicavalentin99 pe mess. Funda?