| Coss777 a întrebat:

Sall am incercat sa imi Brawl Busters ( meam facut cont l-am downloadat) si asa l-am instalat totu era gata dau eu pe iconita Imi face tot ecranul negru si imi scrie Brawl Busters astept eu astept si ma scoate din joc am mai intrat o data tot acelasi rezultat.Ce are? dau funda + vot care imi zice!

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Fai update la placa video. Reinstaleaza jocul daca nu iti merge nici acum. Daca ai win7 faci update de directx. Daca ai xp poate fi din cauza ca nu ai directx11 si trebuie sa-ti instalezi 7.

| Coss777 explică:

Problema e ca nu imi merge 7