| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Sall.Am mt2hammer si acum 1 luna mi-am instalat antivirusul avast si cand am vrut sa intru in el s-a sters, iar dupa aceea am reinstalat jocul si am intrat in el, mi-a aparut o eroare gen:windows is serching for HammerMt2.exe.To locate the file yourself, clik browse.Si jos scriastraight faceBrowse... Cancel.

Plssssssssssssssssssss dau funda cu mare placere.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Hasz a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa.Fi atent cum faci. Opresti antivirusul si mai tragi inca o data jocul. Apoi dupa ce la-i tras intra in joc si activeaza antivirusul la loc.
Bafta

3 răspunsuri:
| Meset a răspuns:

Daca zici ca ai reinstalat HammerMt2, incearca sa cauti.exe in folderul in care ai instalat jocul, iar daca l-ai gasit da-i click dreapta pe HammerMt2.exe ---> Send to ----
>Desktop

| MihaiAndronescu123 explică (pentru Meset):

Am incercat si tot chestia aia imi aparecrying

| Molea_Alex_1994 a răspuns:

Ca sa poti sa te joci mt2 hammer trebuie sa dezactivezi antivirisul day clik dreapta pe icon de avast si alegi a 2 optiune de sus si il poti dezactiva 10 min... sau pana day restart la calculator big grin