| Matei_Klaudiu_1995 a întrebat:

SALL. am o problema cu gta sa, cand dau clik "START GAME" imi iese afara din joc si imi apare SENT ERROR/D'ONT SENT ERROR. am instalat si o masina cu GGMM dar pana acum a mers jocul perfect si am dat si backup dar tot nimic, imi spune si mie careva cum sa il repar va rog? ca maik aveam unpic si terminam jocul sad

3 răspunsuri:
| RuLLeR4D a răspuns:

Salut Matei, Problema este de la aceea masina, mi s-a intamplat si mie. Trebuie doar sa reinstalezi jocul. Noroc.

| Matei_Klaudiu_1995 explică (pentru RuLLeR4D):

Oo ma gandeam ca doar asa se poate rezolva. problema este ca nu pot sa il descarc de pe net din cauza conexiunii slabe si nici install-erul nu il am, ca am doua harduri in comp si hardul asta mi l-a dat un prieten, si nici in sectiunea de download nu il mai are. asta e..download din nou. happy

| RuLLeR4D a răspuns (pentru Matei_Klaudiu_1995):

Incearca sa il downloadezi, dar dupa asta pune jocul pe un CD ca sa nu mai ai problema cu jocul. Adica sa pui jocul fara moduri.