| Matei_Klaudiu_1995 a întrebat:

Sall. am o problema cu gta sa, intra in joc si cand dau start game imi iese automat din joc si imi apare sent error report don't sent error report..pana acum a mers jocul perfect, dar am instalat si un mod, dar i-am dat backup si tot la fel apare. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| XpandereX a răspuns:

K spune-mi cum l-ai instalat si ioncearca si siteurile aste : pira tebay, to rrentz

3 răspunsuri:
| XpandereX a răspuns:

Asa iti apare daca nu l-ai instalat corect. spune-mi de pe ce site l-ai descarcat?

| Matei_Klaudiu_1995 explică (pentru XpandereX):

De pe GtaInside.com

| XpandereX a răspuns (pentru Matei_Klaudiu_1995):

K spune-mi cum l-ai instalat si ioncearca si siteurile aste : pira tebay, to rrentz

| Matei_Klaudiu_1995 explică:

De pe GtaInside.com