| Iliutz a întrebat:

Sall am o problema cu pc-ul,
nu imi apare in bios sa setez voltajul procesorului, memoriilor...cred ca daca placa de baza nu-ar suporta overclock nu m-ar lasa sa ridic fsb memori, de ce ce credeti ca ar putea fi.

Poza cu biosul : http://tinypic.com/view.php?pic=e19h20&s=5#.UnuRHPlYOI8

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-am mai raspuns in acesta privinta. Ti-am explicat clar ca daca nu merge inseamna ca la procesor nu ai posibilitatea de a face OC. Chiar eram sigur ca nu se poate pentru ca nu scrie nici la caracteristicile placii nici in BIOS. La memorie scrie OC.