| TearsOfBlood a întrebat:

Sall,am o problema cu un laptop.
Icoanele nu stau centrate. Adica pot sa le pun eu unde vreau si sunt in dezordine. Pe calculator nu am problema asta. Mai demult nu o aveam nici pe laptop. Ce sa fac sa repar problema.

Răspuns Câştigător
| YzzyUnIngerash a răspuns:

Buna! apesi click dreapta, dai pe "Arrange Icons By" si selectezi "Align to grid". Funda?big grin

1 răspuns:
| Johnni3Walk3r a răspuns:

Salut! Uite cum faci.Dai click dreapta pe desktop si te duci cu mouse-ul pe Arrange Icons By.Acolo iti va arata asa:
Name
Size
Type
si mai departe gasesti asa :
Auto Arrange
Align to grid
Daca tie iti face asa inseamna ca align to grid si auto arrange sunt bifate.Tu apesi pe Auto Arrange inca odata in asa fel incat s-o debifezi si dupa poti pune unde vrei icoanele.

Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy