| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Sall! Am o problema.Mi-am luat Battlefield 2 si cand intru pe el imi da eroarea:
Error!
DirecX version 9.0c or higher is required to run BF2.Please install DX9c and try again.

Am instalat DirectX 10.Am vazut ca nu merge am instalat directX 9 da la setupul jocului si tot nu merge.Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| DEOVERPASS a răspuns:

Incearca Din Nou Sa Instalezi Directx 10 Daca Nu merge inseamna ca ai probleme cu windowsul reinstaleazati ati recomand windows 7

| LyonSsS a răspuns:

Incerca sa reinstalezi jocul, si daca nici asa numerge, si nici daca reinstalezi directx 10, e clar atunci. Ai probleme la windows si trebuie reinstalat.