| anonim_4396 a întrebat:

Sall!
am si eu o intrebare!
dc mi se blocheaza cs-ul si apoi mi se da reset la pc sau mi se da la loc?
astept raspunsuri!

6 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil este windows-ul de vina, asa ca re-instaleaza-l.

Succes!

| StrumfXxX a răspuns:

Salutare probabil ai loat vreun virus daca nu este de la
-ram
-placa video
-processor
ai incercat sa iti faci windows-ul?

| dge18 a răspuns:

Poate ai un virus sau poate ai multe fisiere deschise si se suprareincarca calculatorul...
Daca face asa intruna o sa faca BUFF si nu o sa-l mai ai...
Mai bine inchide toate fisierele NEfolositoare cand deschizi cs-ul!
Sau e din cauza la CS...
Daca vrei ia CS.Bestialwinking
Este bun.
Succes!

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Iti recomand sa intri in Options->Videhirosi dai de pe grafica Pymaxe /3D pe Softwer sau dale pe toate pe Low.acum daca ncii asa nu merge ia cs de cs.bestial.ro,bafta!

| conducatorul8888 a răspuns:

Dar ce vwindows imi recomandati eu am xp si cred ca este bun!
virusi n-am o sa mai scanez odata pc si o sa vad, in legatura cu fissierele stiu eu inchid toate fisierele pornite chiar si din bara de jos... Ma enerveaza nu stiu ce sa fac mie imi place rau cs dar... nu pot sa joc! mersi pentru raspunsuri

| conducatorul8888 a răspuns:

Ms,dar daca nu e nici una din astea?