| GoodLiker a întrebat:

Sall am un Telefon Samsung GT-s5230.
Dupa cum se stie acest telefon este non android si are doar taci scream.
Imi poate zice cineva deunde sa iau jocuri pentru el cu un cablu de date ca internet pe el nu am bani sal platesc

Răspuns Câştigător
| ShazamTv a răspuns:

Sunt si jocuri de non android, cauta pe Moborg

4 răspunsuri:
| Verdant a răspuns:

Draga Dragos, tin sa te anunt doua lucruri.
In primul rand, intrebarea aceasta trebuia sa fie postata si ea la Telefonie.
In al doilea rand, nu stiu cat de bine le ai de engleza, si nici nu ma intereseaza, dar sunt foarte sigur si amuzat, ca in loc de Touch Screen, ai pus si tu Taci Scream. clasic romanesc.
In legatura cu intrebarea, poti lua jocuri pentru el de pe Google Play.
Depinde, nu orice iti va merge.

| GoodLiker explică (pentru Verdant):

Pai daca nu imi merg jocuri android

| ShazamTv a răspuns (pentru GoodLiker):

Sunt si jocuri de non android, cauta pe Moborg

| ShazamTv a răspuns:

Cu gramatica stai cam prost dar poti descarca jocurile sub forma de apk. de pe siteuri cu jocuri android si sa ti le pui in telefon.

| GoodLiker explică (pentru ShazamTv):

Pai daca nu imi merg jocurile cu android