| FlyJack a întrebat:

Sall. Am un volan Thrustmaster Ferrari, din acela care se roteste doar jumatate (cu tot cu pedale) dar habar n-am ce sa joc... Am incercat multe jocuri dar majoritatea nu-mi merg. Ma puteti ajuta? P.S: Inafara de : NFS (ORICARE) SI GTA SAU DEALA CU CAMIOANE.
Dar va rog propuneti-mi ceva mic, un joc mai mic ca sa mearga, nu prea am memorie si nici placa video buna n-am. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cineva2424 a răspuns:

Pai, ai putea incerca :
1.Bus Driver- Un simulator, in care conduci un autobuz.Merge si cu volan.
2. 17 wheels of steel toate seriile- Un alt simulator, in care conduci camioane, trebuie sa iei marfa, etc
3.Toata seria Need For Speed.Din cate vad in cerintele tale, ai putea sa te joci NFS:MOST WANTED, e chiar foarte calumea cu volan.

Cam atat stiu, sper ca te-am ajutat, bafta.

1 răspuns:
| FlyJack explică:

Apropo am:
-Processor: AMD Athlon(tm) Processor LE-1640, MMX, 3DNow, ~2. 6GHz
-Memory: 896 RAM (putin stiu)
Si DirectX Version il am 9.0c dar il pot schimba. Ma ajutati plss?