| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am windows 7 si din cauza asta am o problema cu culorile pe Age of Empires 2 : The Conquerors expansion.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Iulia295 a răspuns:

Pai reinstaleaza windows-ul sau pune-ti windows xp (am si eu si imi merge bine). Daca apare tot asa nu stiu care e problema.

| Sackjuice a răspuns:

Hei fii atent la acesti pasi:
1Faci un New Text Document
2I-l deschizi
3Scrii in el: taskkill /F /IM Explorer.exe
age2_x1.exe
Start explorer.exe
4Save as type:All files(intr-un folder)
5Iei ceea ce ai salvat si pui in D:\Jocuri\AoE2\age2_x1 sau unde ai tu jocul
6Acum intri de pe fila pe care ai creato in joc si poti juca fara problema culorilor!
Sper ca te-am ajutat FUNDA PLZ

| Ionutz_Ionut_1989 a răspuns:

Incearca sa apesi start la tastatura cand esti in joc si intra din nou in joc poate o sa mearga.