| unromantraditional a întrebat:

Sall,as vrea sa joc un mmorpg in care cresti usor...si sa fie pvp, ceva sugestii? funda big grin

3 răspunsuri:
| ciprian2097 a răspuns:

Metin 2 Maniawinking

| Cernatescu_Alex_1998 a răspuns:

Metin2 Lunaris, Metin2 Supreme(asta e chiar tare) si daca vrei mai multe uite un top cu ele si gasesti tot ce vrei http://www.e-joc.info/category/metin-2/ funda?

| unromantraditional explică (pentru Cernatescu_Alex_1998):

De ce toata lumea zice metin2 etc.etc...am zis un mmorpg, metin2 nu mi se pare un joc misto, nu ti se numara dueluri castigate/pierdute, nu ti se pune niciun punct cand omori pe cineva din alt regat...deci joci pe degeabawinking