| Skypee a întrebat:

Sall, care joc din seria assassin's creed va miscat cel mai mult?
Si care este mai interesant dintre AC2, ACbrotherhood si ACrevelations(si de ce)?

Răspuns Câştigător
| johnyBY a răspuns:

Assassin's Creed:Brotherhood este un joc video third-person, de acțiune-aventură, punând accent pe un stil de joc gen sandbox într-un open-world al Italiei. Precum și jocurile anterioare din serie, mecanicile de joc se bazează pe mișcări de tip parkour, amestec în mulțime, asasinări și de un sistem de luptă corp la corp. Sistemul de luptă a dat dovadă de noi îmbunătățiri și pentru prima oară în serie, jocul beneficiază de un mod multiplayer, precum și de o campanie singleplayer de 20 de ore.Sincer dupa ce m-am jucat cateva ore multyplaier nu am mai lasat mouse-ul si tastatura din mana.
Asta e parerea mea!
MERITA!winking
Bafta la gameplay!

4 răspunsuri:
| johnyBY a răspuns:

Din seria Assasin's creed mi-a placut mai mult Assasin's creed 3 si dintre cele 2 jocuri eu ti-as recomanda ACrevelations deoarece grafica este mult mai buna si jocul este mai nou dar si povestea este mult mai buna!
dar si ac brotherhood deoarece te poti juca si multiplayer.
BAFTA!

| Skypee explică (pentru johnyBY):

Dar de assassin's creed 2 ce parere ai ca nu vreau sa umplu memoria cu jocuri si as vrea o parere ca am AC3, ACR, ACB si nu stiu ce sa zic de AC2.

| Skypee explică (pentru johnyBY):

Si te rog spune-mi si parerea ta despre ACB daca l-ai jucat sa stiu daca merita. Si iti dau funda happy

| johnyBY a răspuns (pentru Skypee):

Despre ac2 o adevarata realizare. Ti-l recomand, daca ai si hardware-ul care sa-ti garanteze o experienta de joc pe masura valotii sale.E super tare deoarece armele ti le construieste leonardo davinci!, si te poti bucura si de arhitectura si frumusetea orasului deoarece cei de la ubisoft au trudit din greu sa realizeze o asa capodopera, dupa succesul care l-au avut cu ac1.

| johnyBY a răspuns (pentru Skypee):

Assassin's Creed:Brotherhood este un joc video third-person, de acțiune-aventură, punând accent pe un stil de joc gen sandbox într-un open-world al Italiei. Precum și jocurile anterioare din serie, mecanicile de joc se bazează pe mișcări de tip parkour, amestec în mulțime, asasinări și de un sistem de luptă corp la corp. Sistemul de luptă a dat dovadă de noi îmbunătățiri și pentru prima oară în serie, jocul beneficiază de un mod multiplayer, precum și de o campanie singleplayer de 20 de ore.Sincer dupa ce m-am jucat cateva ore multyplaier nu am mai lasat mouse-ul si tastatura din mana.
Asta e parerea mea!
MERITA!winking
Bafta la gameplay!