| wazzub a întrebat:

Sall care vrea conturi de need for speed world de lvl 50, 3 masini tunate aproape la max bani 5 mil si ceva foarte ieftin merita vazute conturile ca am doua aproape la fel unul mai bun ca altu id meu este bogdan.bog94

1 răspuns:
| alin_9607 a răspuns:

LOL! ba luatimi ID-ul meu! Am cont de lvl 50 9. 5000BoosT cu 3 masine 1Ferari 2. Jaguar
3.Audi A2 Poftim ID-ul: ovidiu_pleut@yahoo.com am 2 conturi deci add pe mess si va dau contul! PANA PE DATA DE 10-12. 2012 SAU 10-12-2012