| Utii a întrebat:

Sall caut si eu o comunitate serioasa de cs de abia deschisa sau care sa aiba max plaieri 25 si sa mi se dea admin. Sunt un jucator bun care se tine de treaba

2 răspunsuri:
| SaseUnuNoua a răspuns:

N-o sa gasesti.

| Boss_Vasi_Vasi_1991 a răspuns:

@SaseUnuNoua : Bat la pariu ca nai dreptate;)!
@Utii daca vrei cu adevarat o comunitate de abia deschisa si serioasa tio propun pe a mea numai ca daca intri no sa crezi cai de 3 sau 4 zile pentru ca eu sunt un expert in IPB adica (IP-Board)si le-am facut foarte rapid pe toate dar intra si o sa vezi ca o sa-ti placa! Apropo avem nevoie de Moderator Global si Moderatori Secundari! Cat si GFX Team adica (Desingeri)si Administratori si Super Moderatori;) daca iti place comunitatea si is sigur ca-ti va place propuneo si la alti sau la prietenii tai;) noi te asteptam sper sa vii! Pe mine ma vei gasi cu numele de " GucCifer "! Comunitatea este : http://vsp.zz.mu; http://vsp.zz.mu daca vrei mai multe detalii condacteazama pe skype : vasile4451 sau Y! M : apetroaiei_vasile@yahoo.com! ceau ne auzim pe comunitate;)!