| AndreyStan a întrebat:

Sall ce caracter e cel mai bun pe 4story? adica vreau sa fie ceva combinat bun in pvp, pvm, sa aiba viata suficienta, sa fie rezistent, sa aiba puteri care dau damage mare, sa aiba destule puncte cat sa fac toate (toate) magiile si sa fie distractiv, sa imi faca placere sa joc cu el. dau funda pls razpundeti repede

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Pai :evocator(pitic) evocator e bun numa pentru crescut
somnambul/razboinik e cam slabut pentru crescut dar f bun la duel(Felina)
Arcas, Preot(Uman) sunt cam egali la fel si Magician(pitic)
depinde la ce vrei sa fie cei mai buni Eu am 1 arcas 1 magician sin razboinic. Specile : Felina sunt bunele corp corp si au viata + deci razboinic sau somnambul
Pitic: putina viata multa mana, minte foarte buna :Magician sau evocator
iar Uman : care e echilibrat e mai bine arcas sau preot.Nu este unul mai tare trebuie doar sa te sti cel mai bine cu el, ca mine cu arcasul. Funda!

| AndreyStan explică (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Mersi omule, scuze n-am mai intrat pe TPU de vreo 2 luni

1 răspuns: