| mafiotu00 a întrebat:

Sall ce jocuri cu masini si curse stiti? dar nu si nfs, jocuri in care faci curse si ai puteri multe masini... Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos joc este RE-VOLT!
Am avut jocul instalat pacat ca nu il mai am sa ma joc, ce vremuri...
Acum este treaba ta, daca iti place!?
Sunt masini mici in joc, rapide si haioase.
Ai acolo un fulger care trebuie sa il iei sa iti cada o putere ca la pacanele.

Ala da joc, nu ma face ca il instalez acum! laughing

Succes!winking

| mafiotu00 explică (pentru anonim_4396):

Msssss

| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiotu00):

Nu ai pentru ce!winking

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Blur,Split Second, iar fara puteri si chestii, Test Drive Unlimited 1 si 2.

| HidroGeNn a răspuns:

Nfs world e on line incearca-l e fain...apb reloaded shoter si masiniwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru HidroGeNn):

Nfs world joc eu acum laughing