| Teddy_6960 a întrebat:

Sall! Cine joaca IMVU, spuneti-mi va rog numele vostru de utilizator ca sa va adaug la prieteni! Si mai am o intrebarebig grine unde pot face rost de multe credite(in afara de bara IMVU, de verificarea emailului si de imi cumpara caine)Pentru ca alea le-am facut

5 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Hi, Tedddy. IMVU nu e numai un "joc".E un Chat, dar in 3D. Vrei sa stii mai mult intra aici:http://cablan3d.blogspot.com/p/imvu.html.Am facut acest blob doar, pentru a raspunde la multele intrebari. Poate ma ajuti sa-l dezvolt. Deci intreaba-ma...dar pe blob. Sper sa-ti fiu de vreun ajutor.BAFTA.

| MmMou009 a răspuns:

Selena: Imvu hack e o mare teapa tongue
In primul rand programul asta nu l-ar pune cineva la dispozitia tuturor[mai ales si pe gratislaughing] si oricum are "viata" scurta pentru ca astia de la imvu s-au desteptat si updateaza mai mereu siteul si toate hackurile alea nu mai merg, iar in conditiile astea daca cineva face rost de programul asta nu l-ar da nimanui, decat celor apropiati...si ce e pe net e plin de keylogere si alti virusi sau pur si simplu nu au niciun efect deci primesti nema.
Teddy: Ori faci cu invitatiile alea dupa cum ti-a mai scris cineva... ori cumperi creditele de pe diverse siteuri[le iei mai ieftin de acolo decat de pe siteul lor oficial]ori te apuci de developatwinking

| ACC a răspuns:

Pai e un program Imvu Hack acolo scrii ex.(avatar name:Guest_mumukissmuah parola sa nu o dai si mai jos scrie cate credite vrei)sper ca te-am ajutat

| EuDarii a răspuns:

Dariutzascumputza pe u? faci cr. cu invitatii! dai la earn credits dupa aia invite and refer... dupa aia invite by email! in prima casuta scrii emailul, in a doua ce vrei in a treia emailul si a parta ce vrei dupa aia dai pe butonul avela si astepti un email ...pe yahoo il deschizi dai yes si faci un cont si rogi pe cineva sa intre pe el si sa te invite! pentru asta logheaza te pe site si dai dupa aia la earn credits! sper sa te ajut! bye

| bia_6025 a răspuns:

Bibieber