| GameMaster23 a întrebat:

Sall, cum as putea sa imi fac un server de SAMP RPG?

Răspuns Câştigător
| Int3rzys a răspuns:

Scz nici eu nu l-am citit l-am luat de pe net.Dar daca vrei sa faci server de SAMP cauta pe forumuri raspuns.Eu ti-am raspuns asa in mare

1 răspuns:
| Int3rzys a răspuns:

Aici inveti cum sa faci un server simplu de San Andreas:
-----------------------------------------------------------------
1) Client-ul trebuie descarcat mai intai : Click pentru a descarca
2) Server-ul trebuie descarcat de aici: Click aici pentru a descarca
Cautati pe adresa asta * SA-MP 0.2x Windows Server
Instalarea Client-ului
1) Dublu click pe acel.exe (sa-mp-0.2.2-R3_1.exe),apoi pe I Agree, Atentie selectati unde aveti instalat GTA-ul, nu in alta parte, exemplu cale :

Code:
D:\jocuri\GTA San Andreas\

2. Click Install apoi Finisi.

Instalarea Server-ului
1) Extrageti intr-un folder gen; "Server Sa-Mp", apoi click pe server.cfg:

Daca nu se deschide alegeti ori wordpad, ori notepad.
2) Configuratia cfg-ului Atentie

Code:
echo Executing Server Config...