| alin503 a întrebat:

Sall cum bag expansion pack la sims 3 de ex sims 3 pets cm inst?

6 răspunsuri:
| alin503 explică:

Frate am incercat asa am bagat sims 3 pets si imi arata salavarea de la sims 3 si dupa imi iese din joc?

| neluL a răspuns (pentru alin503):

Cred ca raspunsul meu a fost sters! Explica pasii cum ai facut, cum ai instalat

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| alin503 explică (pentru neluL):

Pai am instalat normal

| neluL a răspuns (pentru alin503):

Daca ai instalat ''normal''atunci tot la fel instalezi si expansiunile!

| alin503 explică (pentru neluL):

Am inst normal amand2...si imi da salvarea pe sims 3 normal si dupa imi iese!

| neluL a răspuns (pentru alin503):

Nu e bun crackul sau ce ai folosit tu pentru activarea expansiunii.