| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Sall! Cum dau scarita la fifa 2013 din penalty si scarita din orice pozitie? mie imi merge doar din fata proti. FUNDA!

2 răspunsuri:
| xMaLbOrOx a răspuns:

Man trebuie sa iti pui butuanele eu le dau de pe xcv si d si imi da scarita imi poti spune si mie cum se numeste butonul de facut scheme ca mie imi merge doar niste sceme ca nu stiu toate butoanele
Si din penalti il dai asa:apesi d de pe care sutezi si dai repede x si se opreste fix langa minge si iti dau scarita bafta la jucat dar terog sa-mi zici plizz
FUNDA!

| NuAmBaniDeNume explică (pentru xMaLbOrOx):

Man eu am butoanele asa: L SHIFT- buton de scheme, A- centrare, S- pasa, D-sut la poarta, E- sprint, Q- pasa printre jucatori, R- schimb jucatorul.