| maradona10 a întrebat:

Sall. cum se sterg salvarile in pes 2012? ex: m-am facut la master league si vreau sa ma sterg cum fac?

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Intri in My Computer/C:/Documents And Settings/User/My Documents/Konami/Pro Evolution Soccer 2012 si ai aici "Save".

Bafta!

| maradona10 explică (pentru Magnifico):

Am gasit foarte multe salvari printre care si replay-urile ...pe care sa le sterg? le pot sterge pe toate ...sunt multe cu ddenumiri cidate

| Magnifico a răspuns (pentru maradona10):

Ar trebui sa dai un cut la folder si le-ai pastra (nu vei mai avea insa nici salvarile nci replay-urile)