| gimenroby a întrebat:

Sall! big grin Ma puteti lamuri si pe mine cu ceva la NFS Word? ADica nu stiu sigur cum e dar daca dau la cartonasele acelea dupa ce termin o cursa uneori ati vazut ca apare ca castigi si piese de masini. si cum fac sa apara acele piese de masini pe masina mea?

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Scuze pentru orice neintelegere.Atunci nu aveam jocul, dar l-am descarcat si acum pot sa te lamuresc mai bine. Deci, reiausickte duci la safehouse;
-dai CUSTOMIZATION;
- apoi performance shop;
-si acum fii atent: uitate deasupra listei cu motoare si ce mai e pe acolo, in coltul din stanga sus; este o sageata curbata si langa ea scrie "STORE"; dai click dreapta pe sageata si "STORE" se va transforma in "INVENTORY"; aici sunt toate castigurile tale;
-mai departe stii ce urmeaza;

2 răspunsuri:
| vlady434 a răspuns:

Salut! Fii atenttime oute duci la SafeHouse;
- te duci la piesele pe care pe ai;
- apoi, te uiti in coltul de sus din stanga al ferestrei cu piese, unde scrie "Story" sau "Inventory", si dai pe acea sageata, si-ti arata toate castigurile;
Daca mai ai ceva nelamuriri legate de joc, nu ezita sa ma intrebi.
Sper ca te-am ajutat.

| gimenroby explică (pentru vlady434):

Nu prea am priceput straight face deci am intrat in safehouse si ce trebuie sa dau? pe care varianta? si am incercat dar nu vad unde trebuie sa-mi apara ce zici tu

| vlady434 a răspuns (pentru gimenroby):

Scuze pentru orice neintelegere.Atunci nu aveam jocul, dar l-am descarcat si acum pot sa te lamuresc mai bine. Deci, reiausickte duci la safehouse;
-dai CUSTOMIZATION;
- apoi performance shop;
-si acum fii atent: uitate deasupra listei cu motoare si ce mai e pe acolo, in coltul din stanga sus; este o sageata curbata si langa ea scrie "STORE"; dai click dreapta pe sageata si "STORE" se va transforma in "INVENTORY"; aici sunt toate castigurile tale;
-mai departe stii ce urmeaza;