| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,dati-mi si mie niste shootere cu grafica super buna, in afara de:battlefield 3 si call of duty black ops, ca le-am jucat si black ops 2 ca nu se deschide jocu

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Crysis 1, 2, 3, Medal of Honor War fighter, Halo 4, Sniper elite 2, Counter Strike Global Offensive, Far cry 3, Hitman: Absolution.

| adrianbestboy98 explică (pentru SilentStriker):

Serios CS? doamne e cel mai naspa joc, restul sunt super da cs thumbs down

| SilentStriker a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Te rog sa cauti un trailer, un gameplay al jocului Counter Strike Global Offensive, are o grafica foarte buna. Funda nu o dai?happy

| adrianbestboy98 explică (pentru SilentStriker):

Stiu ca are grafica buna, da e naspa ca trebuie sa ai net, uneori imi cade netu, restul sunt super

| SilentStriker a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Ok, sper ca ti-am fost de ajutor, inca odata. Funda?happy

| adrianbestboy98 explică (pentru SilentStriker):

Gata ti-am dat

| adrianbestboy98 explică (pentru SilentStriker):

Din astea ca gta nu stii? inafra de sleeping dogs a face figuri cu nu stiu ce eroare si saits row 3 ca pe asta il joc

| SilentStriker a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Incearca APB... mai stiam daca imi mai aduc aminte iti spun.happy

12 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

Incearca The Godfather, Mafia 2, Total overdose (asta e putin cam vechi)...big grin

| AlaSwek a răspuns:

Counter-strike 1.6, Crysis 1, 2, 3, Medal Of Honor, Halo4, Snipe elite 2, Battlefield 2, 3, 4, Hitman:Absolution

| adrianbestboy98 explică (pentru AlaSwek):

Cs 1.6 e naspa si are si grafica pentru pcuri din 1900

| david1234kerti a răspuns:

Battlefield bad company 2, Far Cry 3, Sniper Elite V2, Call Of Duty MW3(modern warfare 3), Rainbow Six Vegas, Medal of Honor 2010