| adrryan a întrebat:

Sall de mult timp vreau sa fac un metin privat sa fie doar al meu dar problema e urmatoarea nu ma pricep de loc si nu am pc destul de performant si am incercat cu niste prieteni sa fac serverul dar nu au reusit as dori a ma ajutati si pe mine sa fac un server nu destul de complicat daca dortiti sa ma contactati la nr de tel 0760183245 ( nu dau id mess skype s anul ma ia toata lumea laughing ) va rog seriozitate mersi dau funda si vot big grin

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

E destul de greu nu cred ca poti sa il faci tu care nu ai nici o experinta cu chestii de astea... mai bine uitete pe net la niste tutoriale si iate dupa ele... si daca nu ai calculator bun iti sugerez mai bine sa nu te apuci

| adrryan explică (pentru mOnAsX):

Mai bine sterge tutorialu ca te faci de ras cu comm din astea laughing