| ConducereaLumi a întrebat:

Sall, deci intrebarea mea : am auzit ca poti sa iti faci sv (de cs 1.6) pe gratis da "cica" e deschis doar cand esti tu pe el... e adevarat? big grin

Fund@

Răspuns Câştigător
| ExtremeX a răspuns:

Da este adevarat ca el poate fi deschis cind esti tu pe PC dar daca doretii sa il faci 24/24 ore trebuie sa iti cumperi host. Funda!

3 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Da este adevarat...si da este online doar cand esti tu pe el..sau il poti face sa fie online tot timpul.te pot ajuta sa iti faci daca vrei. funda?

| ConducereaLumi explică:

Pai de facut gasesc vad eu da nu stiu cum si pe ce forum/site etc sa-l bag
(nu prea le am lol)

| tpuflorin a răspuns:

Http://www.gratisserver.nu/ poti sa iti faci server gratis de cs si minecraft, doar apesti pe 1 buton pe site si serverul este activ pentru maxim 2 ore de fiecare data (trebuie sa ai cs cumparat pe steam sa poti intra pe server)