| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a întrebat:

Sall din ce cauza apare efectul de "slow-motion" la jocurile de pe pc? Eu de ex. am GTA IV si imi merge bine grafica, dar ma enerveaza k merge in reluare.

1 răspuns:
| Denis505 a răspuns:

Da..acela se numeste LAGG si apare atunci cand o componenta din calculatorul tau nu face fata la jocurile pe care le joci.Incearca sa dai setarile pe Low si daca nu vezi nici o schimbare (adica daca nu se misca mai bine ) inseamna ca placa ta video este mult prea veche sau are o problema si trebuie schimbata ca sa nu-ti deterioreze si alte componente din calculator. Sper ca te-am ajutat! happy