| Execution a întrebat:

Sall Imi downloadez 4Story EG acum, si ma intrebam daca e adevarat ca s-a bagat o restrictie ca sa nu mai intre romani. ca ziceau unii ca daca te prinde ca esti roman iei ban direct da eu nu cred ca aia jucat cu hackuri si posibil sa fi luat din aceasta cauza si mai am o intrebare are ceva daca am mai multe conturi? adica frate... am bagat vechiul meu cont si nimic invalid id/pass si am facut altul pe aceeasi adresa de email e posibil sa imi fi sters vechiul cont? ca inainte am avut 3 si a zis gm " three accounts? is not a problem maximum is four" si nu avea cum sa fie un GM fake ca avea in fata [GM] nu era un nab si tin sa mentionez ca nici unul din cele 3 nu mergea va rog sa raspundeti tongue dau funda ai raman datorwinking

1 răspuns:
| gabytzul005 a răspuns:

Am jucat si eu 4 story si nu era nici o restrictiune am jucat si cu alti romani eu am mai gasit cam 3 cat timp am stat. Funda?