| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, imi spune si mie cineva cum fac update la San Andreas Mod Installer(SAMI) ca imi dat error 206:cloud not be obtain update file inforation from sa-mi. txt file. Funda

1 răspuns:
| asdasasasas a răspuns:

SAMI bagi moduri cu el, nu? Gen GGMM( care il fol eu) si Alci's Img Tool? Poi nu stiu sigur dar poti sa downloadez alt Mod Installer cu Alci's poti baga si 100. dff si.txt deodata si cu GGMM e ff simplu dai pe Manual Mod Installer bagi.dff si.txt (Max 2 deodat) si merge+k iti arata toate masinile si armele ca sa vezi schimbarile (merge si cu skinuri da' nu arata akl). Daca mai vr Help Id meu e pro.samp99 =D. Bft!