| danutrobos2 a întrebat:

Sall imi spuneti plss cum sa fac videoclip pe metin2 ce prog imi trebuie si cum sa fac va rog

Răspuns Câştigător
| asasinkreedz a răspuns:

Poti alege dintre multe programe de captat cum ar fi FRAPS, Bandicam, Camtasya si toate cele.Instaleaza unul din alea de mai sus.Intra la optiuni pe undeva pe acolo si vezi sa ai bifat pe undeva 60 FPS full length! Apoi dai start sau record cum scrie acolo si inregistreaza! Simplu.

| XeQt a răspuns (pentru asasinkreedz):

Interesand ce spui acolo dar te-ai intrebat, poate omu nu are un calculator sa suporte FRAPS etc etc. la 60 FPS?

| asasinkreedz a răspuns (pentru XeQt):

Ce este si mai interesant ar fi ca in loc sa cauti cearta aici mai bine ai spune ceva folositor cum ar fi sa il ajuti tu mai bine pe omul asta sa isi rezolve problema! Eu nu am avut intentia sa ii recomand doar FRAPS.Sunt o gramada de programe pe internet care inregistreaza deci nu vad care ar fi problema.Isi alege unu si isi seteaza optiunile in funcite de RAM!

3 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Camtapsya sasu frap lucrez cu ele si le recoomand