| Ciubotaru28Mirela a întrebat:

Sall, intrebare pentru cei care joaca Candy Crush Saga. Atunci cand intru mi se incarca pana la 39% si apoi se opreste si imi apare ceva. Mi s-a spus ca e nu stiu-ce cum ei verifica daca ai cumparat ceva, nu am inteles exact. Daca vi s-a intamplat imi spuneti si mie ce sa fac sa-mi mearga? thinking Funda + Vot ( daca vreti ) happy big grin

1 răspuns:
| Diana_Anamaria_1992 a răspuns:

Buna.am patit eu asa de ceva timp dar acuma nu ma mai joc pe Candy, si mie imi aparea asa timp de cateva saptamani dar nu i-am facut nimica.Cred ca e vreo defectiune de la ei sau lucreaza la alt aspect pentru joc.happy