| AndreyStan a întrebat:

Sall joc 4story de un an si stiu foarte bine sa joc, va rog nu ma pot hotara ce caracter si ce rasa sa aleg, mi le-am schimbat atat de des incat sti sa joc bine pe toate. Va rog dati-mi un caracter care sa fie bun in:
-LUPTA CU ALTI PLAYERI
-LUPTA CU MONSTRI
-SA CREASCA BINE
-SA AIBA DESTUL DE MULTE PUNCTE LA VIATA
-SA AIBA DESTUL DE MULTE PUNCTE LA MANA
-SA FIE REZISTENT
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Nu conteaza caracterul.
Ci armura... daca ai armuri +9 sunt bune de aruncat la gunoi...
Trebe armuri si arme +16+17+18+19+20+21sau +22.
Orice caracter este bun dar depinde de arme si armurihappy.

| AndreyStan explică (pentru VladPetcu):

Scuze dar nu e deloc asa depinde foarte mult si de caracter.

| VladPetcu a răspuns (pentru AndreyStan):

Ba da eu am cont de arcash lvl 87 si rup din cauza la arme/armuri+20
Toate cele bune,
Vlad.