| Kira22 a întrebat:

Sall! M-am luat coduri pentru cs 1.6 (aim wall) si cand joc si sunt viu nu merg, iar cand mor mi arata pe toti playerii? Cum sa fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Asa frustrat esti de joci cu coduri? Vai de capu tau.Stiti care e norocul vostru care jucati 1.6? Puteti sa jucati linistoti si fara steam si de aia folositi coduri.Cine crezi tu ca te ajuta la faza asta? Esti chair penibil daca ai ajus sa ceri ajutor in privinta codurilor.Fratilor,e doar un joc, mai maturizati-va...

| buzucan a răspuns:

Eu am gasit codurile pe site-urile astea, poti sa incerci si tu, ei explica foarte bine: www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

| buzucan a răspuns:

Si eu am cautat coduri. www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info pe astea am gasit chiar si tutoriale de folosire. merg 100%