| crols a întrebat:

Sall.Ma puteti ajuta si pe mine sa rezolv urmatoarea problema, dupa ce am instalat mondialmt2 imi da urmatoarea eroare 00058BED.Va rog cinestie help me! fundabig grin:*

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Trebuie să ai instalate programele necesare pentru joc, adică : WinRAR, Daemon Tools, WinZip şi Framework 4. Şterge şi reinstalează metinul din nou, dar opreşte antivirusul!

| Ghelutza_Ghelu_1990 a răspuns:

Salut! Dupa cum mi se pare mie eroarea aceea este pentru ca ii trebuie autopatcher. Dar nu sunt sigur... nu am jucat mondial. Daca nu iti merge si nu iti merge incearca metinurile astea: Metin2 Light, Steel, United, Hammer, Lunaris(nu stiu daca mai merge), GX, FUN, Dinamik, TDL si Tim. sunt doar niste sugestii. Eu unul consider ca metin2 TDL este cel mai fain