| BlackSakura a întrebat:

Sall ma TPU! am o intrebare. ce jocuri imi sugerati sa joc ca mi-a zis si nelul dar nu imi plac dati si voi macar 6 raspunsuri al 20 daca e bun primeste funda dar astept macar 10 raspunsuri sa vad la 20 de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| RaDupc12 a răspuns:

4story,Perfect World International Alien vs Predator,Welfensteine, Welfensteine-Ennemy Territory, Metin2Ro,Metin2gx,Nostale,MicroVolts,Pirates of Carribbean online, Wizard101, MineCraft, IMVU, funda?

3 răspunsuri:
| RaDupc12 a răspuns:

De care jocuri vrei online sau de pc?

| RaDupc12 a răspuns:

Fifa 2011 online,Naruto arena online, Naruto hero, Naruto shippuden ultimate ninja

| BlackSakura explică:

Online