| FyZz a întrebat:

Sall. Mi-am luat un leptot de curand si nu stiu ce sa mai ma joc am jucat:asasain creed 1, 3 gta san andreeas, cs, world, nustu datim si mie niste jocuri gen asasasin cred cu misun asa aventura nustium cum sa ma exprim dar sper ca ati inteles... fundita

1 răspuns:
| alexandru1991 a răspuns:

Joaca Prince Of Persia, Batman Arkam City, Two worlds 1 si 2, Mass Effect 1 si 2, Tomb Raider underworld, Tomb raider Legend, Tomb Raider anniversary