| Alynutzu90 a întrebat:

Sall pe metin2ro tot ii auzeam pe astia ca vor sa joace barbut si am vrut sa joc si eu si a zis una(samanca lvl 12 straight face ) ca imi arata ea si mia-a zis acolo am dat 37 si ea a dat 18 si zicea ca ea a castigat si ca daca nu-i dau bani am ban straight face Deci intrebarea e pot sa iu ban din prostia asta?

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu, ca nu ma joc metin2, dar o iau asa logic, daca tu ai dat 37 si ea 18, inseamna ca tu ai castigat (asa e barbut), deci daca e sa-ti faca reclamatie, nu cred ca are ce sa ti se intample din moment ce tu ai fost cel ce a castigat, ea doar a incercat sa profite de naivitatea ta.