| GameMaster23 a întrebat:

Sall, pentru cei care joaca metin2 sau pentru hackeri: Care stiti vreun hack care sa mearga pe metin2 RO, nu am nevoie de privaturi VREU PE RO. Stiu sigur ca exista ca au unii colegi... si mie nu imi dau deci daca stiti plss da-ti linkbig grin
Eu dau funda!winking

1 răspuns:
| GabiStory a răspuns:

Eu nu stiu sigur dar am un prieten care a creat un heck de mt2 ro care ti da un kkk si nu mai stiu ce iti crestea outerea loai mai mult la viata etc etc da-mi id de mess si o sa til trimit cand mil da